Apie mus

Įmonė UAB „Rimotex“ įkurta 2002m. Atsinaujinant statybų technologijoms, įmonė papildė savo veiklą ir nusprendė įdiegti naują, bei kokybišką produktą Lietuvoje – Tekstilines vėdinimo sistemas. Šiandien atstovaujame čekų įmonę Prihoda s.r.o, kuri yra viena pirmaujančių gamintojų pasaulyje šioje srityje. Naudojamų audinių įvairumas ir specialus apdorojimas  leidžia tekstilines sistemas naudoti patalpose, kuriose būtinas oro vėdinimas, šildymas, drėkinimas, aušinimas, bei šaldymas. Tekstilinės vėdinimo sistemos naudojamos maisto, chemijos, tekstilės, elektrotechnikos pramonėje, virtuvėse, baseinuose ir kitose patalpose.

UAB Rimotex jau daugiau kaip 20 metų gamina ir tiekia įvairias kojų valymo groteles ir sistemas. Lietuvoje gaminamos įvairų konfigūracijų grotelės Topwell, Topwell MINI, Topwell FLEX ir Brushwell. Kojų valymo sistemos užtikrina mažiau nešamą purvą į pastato vidų, leidžia sumažinti valymo išlaidas, bei paslydimų tikimybę, negadina grindinės dangos ir pagerina bendrą įvaizdį.

Mūsų tiekiami gaminiai pasižymi patikimumu ir paprastumu juos montuojant, bei prižiūrint. Užtikrinama kokybė, atstovaujant įmones gaminančias pagal kokybės standartus ISO 9001. Atsižvelgdami į klientų poreikius konsultuojame, bei patariame, siekdami sėkmingo bendradarbiavimo.

Misija – grįsti savo veiklą pasitikėjimu, pagarba vieni kitiems ir sąžiningu darbu. Užtikrinti kokybišką ir savalaikį klientų aptarnavimą.

Vizija – būti lydere kojų valymo sistemų ir tekstilinių ortakių rinkoje, siekiančia patenkinti net išrankiausio kliento poreikius.

SL LT 2015 2020Abalt 2020 2018++

stipriausi lietuvoje lyderiai 2019