Tekstiliniai Ortakiai

Tekstiliniai ortakiai

Įvairumas ir specialus apdorojimas naudojamų audinių leidžia tekstilines sistemas naudoti patalpose, kuriose būtinas oro vėdinimas, šildymas, drėkinimas, aušinimas, bei šaldymas. Žemiau aptariami tik tipiniai sistemų panaudojimo būdai, kiti būdai apžvelgiami papildomai.
Keletas tekstilinių ortakių privalumų:

  • tekstiliniai ortakiai 10-15 kartų lengvesni už metalinius;
  • nerūdijantys, patogu naudoti drėgnose patalpose;
  • mažesnis triukšmo lygis už metalinius;
  • naudojant kondicionavimo sistemose nereikalinga šilumos izoliacija;
  • per tą patį ortakį gali būti paduodamas ir šiltas ir šaltas oras į skirtingas puses;
  • mažos transportavimo išlaidos;
  • estetiškai atrodantys;
  • lengvai valomi (skalbiami).
interjeras

Tekstiliniai ortakiai yra pripažinti architektų, bei rekomenduojami portalo Interjeras.lt

Maisto apdirbimo pramonė

maisto pramone Pirmasis tekstilinis difuzorius buvo panaudotas maisto pramonėje. Sanitarinės taisyklės reikalauja, kad visi maisto apdirbimo įrenginiai būtų lengvai dezinfekuojami ir valomi. Iš visų oro paskirstymo sistemų, šią sąlygą tenkina tik tekstiliniai ortakiai. Tekstiliniai ortakiai yra tobulai švarūs po skalbimo ir dezinfekcinės priemonės gali sunaikinti bet kokias bakterijas, kurios yra atsparios antibakteriniam audinio apdirbimui. Audiniai pagaminti iš ilgo pluošto, pagaminto specialiai Prihoda tekstiliniams ortakiams, yra labai glotnūs ir neleidžia kauptis nešvarumams. Šis unikalus ir išskirtinis bruožas išskiria juos iš įprasto pluošto pagamintų difuzorių, kurie nuolat kaupia dulkes sukeliant sanitarinę riziką.

Maisto sandėliai, žemų temperatūrų darbo vietos

maisto sandeliai Dideliuose šaltuose sandėliuose Prihoda tekstilinės sistemos numato vienodą oro paskirstymą, tai užtikrina vienodas produkto ir aplinkos temperatūras. Darbo vietose, kur dirba daug žmonių žemoje temperatūroje, aukštas oro greitis gali būti pagrindinė priežastis nepatogumų, kurie sukelia aukštą sergamumą ir nedarbingumą. Tekstiliniai ortakiai ir difuzoriai išsklaido šaltą orą nesukeliant skersvėjų, ir sukuria patogią, nevėjuotą darbo aplinką.

Chemijos, tekstilės, elektrotechnikos pramonės

chemijos pramone Oro paskirstymas Prihoda tekstiliniais ortakiais yra tobulas sprendimas bet kokioje pramonėje. Prihoda tekstiliniai ortakiai numato vienodą greitį oro paskirstymui ar tiesioginiam nukreipimui, neprilygstamai žemomis sąnaudomis. Daugiau nei 100 pakabinimo galimybių leidžia pasirinkti tinkamiausią montavimo būdą pagal galimybes, paprastas prisitaikymas prie pakabinamų ar suformuotų lubų. Padidinto užterštumo aplinkose gali būti poreikis naudoti audinius su didesnėmis perforacijos angomis.

Prekybos centrai, parodų ir dideli prekybos plota

prekybos centrai Dideliems prekybos plotams galime pasiūlyti oro tiekimą per lazeriu pjautą perforaciją ar tūtas, kurios yra geriausias sprendimas. Daugelio metų patirtis rodo, kad tekstilinių ortakių ir difuzorių pasiūlymas yra naudingesnis, dėl vienodai paskirstomo oro, lyginant su tradicinėmis sitemomis. Platus spalvų pasirinkimas leidžia kurti skirtingus estetinius projektus, o mūsų audinių atsparumas ugniai atitinka visus pasaulinius standartus.

Baseinai, sporto salės ir fitneso centrai

baseinai Didelėse sporto salėse yra būdinga montuoti Prihoda tekstilinius ortakius ir difuzorius, mes galime pasiūlyti platų spektrą oro paskirstymo modelių bet kokiam projektui. Dauguma mūsų įrengimų sporto ir fitneso centruose suteikia švelnų vėsaus oro judėjimą lankytojams. Šiose aplinkose dažnai susiduriama su žemomis lubomis, kur pusapvaliai ortakiai būtų estetiškas, funkcionalus ir nebrangus sprendimas. Tekstiliniai ortakiai dažniausiai naudojami baseinuose, kur tekstilinis audinys lengvai susidoroja su nepageidaujamomis nuolaužomis įrenginėjant standžias sistemas. Ryškios spalvos atgaivina ir pagerina bet kokio baseino interjerą.

Virtuvės

virtuves Erdvė virtuvėse dažniausiai yra minimali, esant dideliam karščiui ir garams reikalingas ypatingai geras vėdinimas. Prihoda tekstiliniai ortakiai vienodai paskirsto patalpoje didelį oro srautą, nesudarant skersvėjų. Audinys yra atspaus garams ir rasojimui, jo priežiūra yra greita ir lengva. Lyginant su tradicinėmis nerūdijančio plieno sistemomis, tekstilinių ortakių transportavimo, montavimo ir priežiūros kaštai yra žemesni, be to jie atitinka sanitarinius ir higieninius reikalavimus dėl jų valymo.

Biurai, restoranai, kino teatrai ir kt.

biurai Aukšti estetiniai reikalavimai gali būti patenkinami daugybės spalvų ir formų pasirinkimu naudojant Prihoda tekstilines oro paskirstymo sistemas. Teisingai pagaminti ir tobulai sumontuoti tekstiliniai ortakiai tampa elegantiška interjero dalimi. Oro paskirstymas tekstiliniais ortakiais sukuria tokius pat rezultatus kaip sijinis ar lubinis vėdinimas/vėsinimas. Tačiau nors jų eksploatacinės savybės panašios, tekstilinių ortakių sąnaudos yra žymiai mažesnės. Priešingai tradiciniams difuzoriams, įmontuotiems lubose, mūsų platus oro paskistymas nesukelia jokio vietinio temperatūrinio diskomforto. Patirtis rodo, kad vienodai vėdinamuose ir vėsinamuose biuruose darbuotojai jaučiasi gerokai patogiau.

Laikini įrenginiai

laikini irenginiai Prihoda tekstilinių ortakių naudojimo vėsinimui ir šildymui didelėse palapinėse ar kitose laikinose konstrukcijose nauda yra akivaizdi. Lengva stogo konstrukcija gali nesudėingai išlaikyti 100 – 400 g/m² svorio tekstilinius ortakius ar difuzorius. Sumontavimas yra labai greitas, naudojant laikančiuosius trosus ir kabliukus, kurie įtraukti kaip sistemos dalis. Aukštos kokybės audiniai leidžia sistemas naudoti keliskart. Vėsinant ar šildant, naudojant vieną didelį agregatą ir tekstilinį difuzorių išilgai visos konstrukcijos, yra daug ekonomiškiau negu tiesiogiai pučiant orą į erdvę. Šildymo atveju be paskirstymo sistemos, oro srautas nukreipimas į viršų, taip prie lubų esanti zona perkaitinama, dėl ko susidaro dideli šilumos nuostoliai. Vėsinimo atveju intensyvus oro srautas sukelia vietinius skersvėjus; tuo tarpu kitos zonos lieka be pakankamo vėsinimo. Abejose situacijose sprendimas yra naudoti tinkamai suprojektuotas tekstilines oro paskirstymo sistemas.

Galerija

Domina kainos? Pabendraukime!