Plastmasiniai kilimėliai

 

JAGUAR

Jaguar yra pagrindinio įėjimo kilimėlis, skirtas naudoti intensyvaus judėjimo sąlygomis, kaip oro uostai, prekybos centrai, visuomeniniai pastatai ir t.t. Jaguar yra patvarus modulinio konstravimo kilimėlis montuojamas tiek viduje, tiek išorėje pastato. Gali būti sukonstruotas įvairaus dizaino ir formų. Jis pasižymi išskirtinėmis savybėmis aktyviam pėsčiųjų, bei vežimėlių judėjimui.

P6111434 copyMatmenys: Pagal kliento poreikius (detalės dydis 400×100 mm).
Storis: 12 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm.
Medžiagos: PVC/NBR – atsparus daugumai chemikalų ir aliejų.
Galimosspalvos: Juoda, grafito, tamsiai pilka, šviesiai pilka, rausvai ruda, mėlyna, žalia.
Įrengimas: Grindų įgilinime naudojant L formos aliuminį kampą 20/20/3. Nepriklausomoje vietoje su aliuminio nuolydžiu 16/20 arba plastmasiniu 12 mm PVC/NBR nuolydžiu. Galima montuoti su spalvotais logo intarpais.
 
Jaguar SpalvosJaguar Logo

JAGUAR PE – naudojamas kaip grindinė danga

Jaguar PE yra patvari modulinio konstravimo grindinė danga,  montuojama tiek viduje, tiek išorėje pastato. Ši danga atlaiko dideles apkrovas ir yra tinkama naudoti salonuose, parodų salėse, balkonuose, terasose, sandėliavimo patalpose, skalbyklose, garažuose ir t.t. Gali būti sukonstruotas įvairaus dizaino ir formų. Atvira konstrukcija – puikus drenavimas, bei neslidus ir saugus paviršius. Gali būti montuojama ant bet kokio kieto paviršiaus.

jaguar_peMatmenys: Pagal kliento poreikius (detalės dydis 400×100 mm).
Storis: 12 mm.
Medžiagos: Ypatingai patvarūs polimerai.
Galimos spalvos: Grafito.
Įrengimas: Grindų įgilinime naudojant L formos aliuminį kampą 20/20/3 mm. Nepriklausomoje vietoje kaip grindinė danga.

INTEGRA

Integra 16 kilimėlis sujungia efektyvumą ir eleganciją. Kilimėlis naudojamas populiariausiose vietose – viešuosiuose pastatuose, daugiabučiuose, biuruose, mokyklose, darželiuose, parduotuvėse, bankuose ir t.t. Integra turi atvirą, bet aukštakulniams tinkamą konstrukciją. Išskirtinumas yra plastiko ir kilimo atkarpų, kurios sukuria gramdymo, valymo ir drėgmės sulaikymo derinį. Integra kilimėlį galima derinti su Combo 16 kilimėliu.

Integra16Mat1_1_1Matmenys: Pagal kliento poreikius (detalės dydis 400×140 mm).
Storis: 16 mm.
Medžiagos: Vinilas/NBR – atsparus daugumai chemikalų ir aliejų, tekstilė – poliamidas.
Tekstilės spalvos: juoda, pilka.
Detalės spalva: juoda, tamsiai pilka.
Įrengimas: Grindų įgilinime naudojant L formos aliuminį kampą 20/20/3 mm. Nepriklausomoje vietoje su aliuminio nuolydžiu 16/20 mm.


COMBO

Combo tai yra pagrindinio įėjimo kilimėlis, skirtas naudoti intensyvaus judėjimo sąlygomis, kaip oro uostai, prekybos centrai, visuomeniniai pastatai, mokyklos ir t.t. Aukštakulniams pritaikytas kilimėlis yra atsparus ir ilgai tarnaujantis kilimas tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis. Combo sulaiko purvą, dulkes, šiukšles dar prieš įeinant į pastatą.
Montuojamas su Combo 16, Combo 9 žemesnis kilimėlis palieka vietos įėjimo kilimui ir sukuria unikalią Combo kiliminę sistemą.
Combo 16 kilimėlį galima derinti su Integra kilimėliu.

Combo9mm_webMatmenys: Pagal kliento poreikius (detalės dydis 400×140 mm).
Storis: 9 mm ir 16 mm.
Medžiagos: Vinilas – atsparus daugumai chemikalų ir aliejų.
Spalva: juoda (16 mm), tamsiai pilka (9 mm ir 16 mm)
Įrengimas: Grindų įgilinime naudojant L formos aliuminį kampą 20/20/3. Nepriklausomoje vietoje su aliuminio nuolydžiu 16/20 mm.

LEGEND – naudojamas kaip grindinė danga

Legent grindinė danga yra ilgaamžės blokinės plytelės komercinėms, pramoninėms, gyvenamosioms patalpoms. Danga ideali salonams, parodų salėms, garažams, terasoms, sandėliavimo patalpoms. Danga buvo sukurta tiesti tiesiai ant bet kokių kietų paviršių, betono, asfalto… Taip pat galima tiesti ant senų grindų be jokių laiko sąnaudų paviršiaus paruošimui.

Matmenys: Pagal kliento poreikius (detalės dydis 304×304 mm).
Storis: 5 mm.
Medžiagos: Vinilas – atsparus daugumai chemikalų ir aliejų.
Spalva: tamsiai pilka, šviesiai pilka, juoda, balta, raudona.
Įrengimas: Nepriklausomoje vietoje tiesiamas kaip grindinė danga.

VISION

Vision yra ypač patvarus ir funkcionalus įėjimo kilimėlis. Unikalus neslystantis paviršius puikiai surenka purvą, dulkes, šiukšles įėjimo zonose. Kilimėlis idealiai tinka intensyvaus praeinamumo vietoms, kaip prekybos centrai,  viešbučiai, biurai, ligoninės, mokyklos ir t.t. Vision yra stiprus, ilgai tarnaujantis kilimėlis tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Vision kilimėlis derinamas Vision Carpet kilimėliu.

Matmenys: Pagal kliento poreikius (detalės dydis 308×308 mm).
Storis: 10 mm.
Medžiagos: Vinilas – atsparus daugumai chemikalų ir aliejų.
Spalva: juoda, tamsiai pilka, šviesiai pilka
Įrengimas: Grindų įgilinime naudojant L formos aliuminį kampą 15/15/3 mm. Nepriklausomoje vietoje su aliuminio arba plastmasiniu nuolydžiu 10 mm.

VISION CARPET

Vision Carpet yra įėjimo kilimėlis, susidedantis iš susikonstruojančios detalės su aukšto patvarumo tekstilės intarpu. Patvarūs ir praktiški tekstilės intarpai pasižymi puikiomis purvo ir drėgmės sugeriamumo savybėmis. Vision Carpet tinkamas naudoti vidaus sąlygomis lengvo ir vidutinio judėjimo vietose, privačiose bei viešuosiuose patalpose. Vision Carpet kilimėlis derinamas Vision kilimėliu.

Matmenys: Pagal kliento poreikius (detalės dydis 308×308 mm).
Storis: 10 mm.
Medžiagos: Detalė – vinilas (atsparus daugumai chemikalų ir aliejų), intarpas – PP.
Detalės spalva: juoda, tamsiai pilka, šviesiai pilka.
Intarpo spalva: pilka
Įrengimas: Grindų įgilinime naudojant L formos aliuminį kampą 15/15/3 mm. Nepriklausomoje vietoje su aliuminio arba plastmasiniu nuolydžiu 10 mm.

PLAZA – naudojamas kaip grindinė danga

Plaza yra patvari blokinė grindinė danga, skirta komercinėms, pramoninėms, gyvenamosioms patalpoms. Danga ideali salonams, parodų salėms, garažams, terasoms, sandėliavimo patalpoms. Plaza gali būti sukonstruotas įvairaus dizaino ir formų. Danga buvo sukurta tiesti tiesiai ant bet kokių kietų paviršių, betono, asfalto… Taip pat galima tiesti ant senų grindų be jokių laiko sąnaudų paviršiaus paruošimui.

Matmenys: Pagal kliento poreikius (detalės dydis 307×307 mm).
Storis: 10 mm.
Medžiagos: Vinilas – atsparus daugumai chemikalų ir aliejų.
Spalva: juoda, tamsiai pilka, šviesiai pilka, balta, raudona.
Įrengimas: Grindų įgilinime naudojant L formos aliuminį kampą 15/15/3 mm. Nepriklausomoje vietoje su aliuminio arba plastmasiniu nuolydžiu 10 mm. Taip pat tiesiamas kaip grindinė danga.

LAGUNE – skirta drėgnoms patalpoms

Blokinis Lagune kilimėlis yra idealus baseinams, dušams, SPA, pirtims ir persirengimo kambariams. Unikalus dizainas leidžia vandeniui lengvai nutekėti nuo paviršiaus, suteikiant neslidų, saugų ir sausą paviršių. Lagune yra šiltas ir patogus kilimėlis eiti basomis. Gali būti sukonstruotas įvairaus dizaino ir formų.

PC304986 copyMatmenys: Pagal kliento poreikius (detalės dydis 200×200 mm).
Storis: 9 mm.
Medžiagos: Minkštas vinilas – atsparus įvairioms bakterijoms, neleidžia joms plisti dangos paviršiumi.
Galimos spalvos: Juoda, ruda, tamsiai pilka, smėlio spalva, tamsiai mėlyna, žydra, antikinė rožinė, vandenyno žalia.
Įrengimas: Padedamas ant grindų, gali būti montuojamas ir nedideliame įgilinime, pvz. plytelių aukščio.
lagune_spalvos

MODENA – skirta drėgnoms patalpoms

Blokinis Modena kilimėlis yra idealus baseinams, dušams, SPA, pirtims ir persirengimo kambariams. Unikalus linijinis dizainas leidžia vandeniui lengvai nutekėti nuo paviršiaus, suteikiant neslidų, saugų ir sausą paviršių. Modena yra šiltas ir patogus kilimėlis eiti basomis. Kilimėlį lengva ir nebrangu valyti – nusausinti šluoste arba tiesiog nuplauti vandens srove iš viršaus. Po kilimėliu susikaupusį purvą taip pat nesudėtinga išvalyti pakėlus kilimėlį.

Matmenys: Pagal kliento poreikius (detalės dydis 304×304 mm).
Storis: 10 mm.
Medžiagos: Vinilas – atsparus daugumai chemikalų ir aliejų.
Spalva: juoda, ruda, pastelinė mėlyna, tamsiai mėlyna, vandenyno žalia, smėlio sp., antikinė rožinė,  žalia.
Įrengimas: Grindų įgilinime naudojant L formos aliuminį kampą 15/15/3 mm. Nepriklausomoje vietoje su aliuminio arba plastmasiniu nuolydžiu 10 mm.

ULTIMA – skirta drėgnoms patalpoms

Ultima kilimėlis yra idealus baseinams, dušams, SPA, pirtims ir persirengimo kambariams. Lenktas dizainas leidžia vandeniui lengvai nutekėti nuo paviršiaus, suteikiant neslidų, saugų ir sausą paviršių. Ultima yra šiltas ir patogus kilimėlis eiti basomis.
Ultima yra idealus sprendimas uždengiant kilimu didelius plotus. Atskiros detalės turi sujungimo sistemą, kuri leidžia lengvai sujungti ritinius per ilgį. Ritiniai taip pat gali būti sujungti ir vienas šalia kito, naudojant sujungėjus.

UltimaMatDarkBlue_webMatmenys: Pagal kliento poreikius.
Ritinio ilgis: 16 m.
Ritinio plotis: 58 cm.
Storis: 9 mm.
Medžiagos: Antibakteriškai apdorotas, atsparus UV, PE/EVA.
Galimos spalvos: Šviesiai mėlyna, tamsiai mėlyna, grafito spalva, šviesiai pilka, tamsiai smėlinė, šviesiai smėlinė, žalia, juoda
Įrengimas: Padedamas ant grindų, gali būti montuojamas ir nedideliame įgilinime, pvz. plytelių aukščio.

AQUAWELL – skirta drėgnoms patalpoms

 Aquawell_barva_pastel_bila.jpgMatmenys: vonios kilimėlis (dedamas į pačią vonią) 35 x 75 cm, dušo kilimėlis (dedamas į dušo kabiną) 55 x 55 cm.
Medžiagos: Minkštas plastikas – pusiau vinilas.
Galimos spalvos: balta, pastelinė mėlyna, perlo spalva.
Įrengimas: vonios kambaryje ar viešai naudojamose patalpose.
Priežiūra: Plaunamas su karštu ar šaltu vandeniu.